Menu
Prekių krepšelis

Vėdinimas

01 Mar Kaip rekuperatoriai pagerina šildymo ir vėsinimo sistemas
0 278
Nuolat tobulėjančioje šildymo ir vėsinimo technologijų srityje rekuperatoriai tapo pagrindine naujove didinant energijos vartojimo efektyvumą ir optimizuojant šilumos valdymo sistemas. Šie įrenginiai ..
15 Nov Kodėl rekuperatorių filtrai yra tokie svarbūs rekuperatoriaus komponentai
0 309
Rekuperatoriai yra neatsiejami šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų komponentai, skirti šilumai iš išmetamo oro atgauti ir pakartotinai panaudoti. Šiose sistemose filtrai atlieka sva..
27 Oct Ar verta investuoti į rekuperatorių ir koks yra jo atsiperkamumas
0 281
Didėjant vartotojų sąmoningumui aplinkosaugos atžvilgiu ir augant energijos kainoms, būstų savininkai nuolat ieško būdų, kaip paversti savo namus energetiškai efektyvesniais ir tvaresniais. Vienas iš ..
28 Sep Rekuperatorių privalumai prieš kitas patalpų oro vėdinimo sistemas
0 392
Patalpų oro kokybė yra labai svarbus veiksnys, padedantis išlaikyti sveiką ir patogią gyvenamąją aplinką. Kad tai pasiektų, daugelis namų savininkų ir įmonių investuoja į vėdinimo sistemas, kad užtikr..
26 Sep Rekuperatorių filtrų priežiūros svarba: kada, kodėl ir kas turėtų juos keisti?
0 250
Šiomis dienomis patalpų oro kokybė tapo svarbiausiu tiek namų savininkų, tiek ir verslo subjektu rūpesčiu. Vienas iš svarbiausių švaraus ir sveiko patalpų oro palaikymo komponentų yra rekuperatoriaus ..
29 Aug Tinkamų rekuperatorių filtrų pasirinkimas: efektyvumo ir patalpų oro kokybės gerinimas
0 219
Šiais laikais, kai energijos vartojimo efektyvumas ir patalpų oro kokybė yra vieni svarbiausių veiksnių, rekuperatoriai tapo pagrindiniu sprendimu tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Rekup..
21 Aug Rotaciniai rekuperatoriai: šiuolaikinis patalpų vėdinimo sprendimas
0 247
Siekiant efektyvaus energijos vartojimo ir tvaraus gyvenimo, rinkoje atsiranda naujų technologijų, kurios keičia įvairius mūsų kasdienio gyvenimo aspektus. Viena iš tokių technologijų yra rotacinis re..
29 Mar Kokybiškas patalpų oras: privalumai ir patarimai, kaip pagerinti oro kokybę
0 758
Patalpų oro kokybė - tai oro kokybė pastato arba namo viduje. Gera oro kokybė yra svarbi mūsų sveikatai ir gerovei, nes prasta oro kokybė gali sukelti įvairias sveikatos problemas, kaip antai kvėpavim..
14 Dec Rekuperacija – būtina kiekvienuose namuose
0 634
Geros kokybės oras gali pagerinti žmogaus gyvenimą. Tai yra faktas. Džiaugtis tyru oru namuose atvėrus langus, deja, sunkiai įmanoma, kadangi dažniausiai taip ne tik išleidžiama šiluma arba vėsuma, pr..
12 Dec Namų vėdinimo galimybės
0 533
Daugelis žmonių klaidingai galvoja, kad namuose reikia vėdinti ne visas patalpas. Dažniausiai minima vonia ir, žinoma, virtuvė bei rūsys. Toks požiūris nėra teisingas. Jeigu norite gyventi patogiai ir..
03 Jul Nestandartinių skardos gaminių gamyba pagal individualius užsakymus
0 5236
UAB „Piresta“ projektuoja, gamina ir montuoja aukštos kokybės nestandartinius skardos gaminius. Pagal individualius užsakymus įmonė gamina įrangą statybos ir maisto pramonei, nestandartinių matmenų or..
03 Jul UAB „Piresta“ pristato efektyvius rekuperatorius, kurie aprūpina namus oru ir apsaugo patalpas nuo drėgmės atsiradimo.
0 3369
Rekuperatoriai gali išspręsti dažnai senesnės statybos namuose esančią problemą – sienų ir lubų kampuose atsirandantį pelėsį, kuris ne tik išskiria toksines medžiagas, bet ir gali ardyti namo mūrą. Ši..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią Jūsų svetainės patirtį.
Naudodamiesi mūsų svetaine, sutinkate su slapukais. Sužinokite daugiau