Menu
Prekių krepšelis

Monoblokiniai (be išorinio bloko) oro kondicionieriai

Monoblokiniai oro kondicionieriai yra novatoriškas ir efektyvus sprendimas, skirtas vėsinti patalpas nenaudojant išorinio įrenginio. Šie oro kondicionieriai idealiai tinka namams, biurams ir kitoms vidaus patalpoms, nes turi daug privalumų, dėl kurių juos renkasi daugelis šiuolaikinių vartotojų. Siūlome platų monoblokinių oro kondicionierių asortimentą, kuris užtikrins efektyvų ir taupų patalpų vėsinimo sprendimą.
Gamintojas: Sinclair (Čekija)
Modelis ASM-12PI Vėsinimo / Šildymo galia kW 3,5 / 2,9 Maitinimas V / Ph / Hz 220 - 240 / 1 / 50 EER / COP ..
1,894.09 €
Be PVM:1,565.36 €
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)

Monoblokinių oro kondicionierių privalumai

Jei svarstote apie monoblokinio oro kondicionieriaus įsigijimą, siūlome susipažinti su pagrindiniais šių įrenginių privalumais.

Lengvas montavimas

Vienas iš pagrindinių monoblokinių oro kondicionierių privalumų - nesudėtingas montavimo procesas. Kadangi jiems nereikia išorinio įrenginio, nereikia didelio ortakių tinklo ar gręžimo per sienas. Dėl šios savybės jie puikiai tinka butams, nuomojamoms patalpoms ir pastatams, kuriuose galioja griežtos išorinių pakeitimų taisyklės.

Kompaktiški ir taupantys vietą

Monoblokiniai oro kondicionieriai suprojektuoti taip, kad būtų kompaktiški, todėl idealiai tinka mažoms patalpoms. Jų konstrukcija „viskas viename“ užtikrina, kad jie užima minimalią erdvę, todėl galite išlaikyti estetinį patalpos patrauklumą nesumažindami vėsinimo efektyvumo.

Ekonomiški

Naudojant monoblokinius oro kondicionierius, nereikia išorinio įrenginio, todėl jie gali būti ekonomiškesni tiek pradinių pirkimo, tiek montavimo išlaidų požiūriu. Be to, dėl taupaus jų veikimo ilgainiui galima sutaupyti nemažai elektros energijos sąskaitų.

Tylus veikimas

Monoblokiniai oro kondicionieriai pasižymi tyliu veikimu, todėl tinka miegamiesiems, biurams ir kitoms patalpoms, kuriose reikia išlaikyti žemą triukšmo lygį. Pažangiuose modeliuose įdiegta triukšmo mažinimo technologija, užtikrinanti ramią ir patogią atmosferą.

Nereikia išorinio įrenginio

Dėl to, kad nereikia išorinio bloko, nereikia lauko erdvės, todėl monoblokiniai oro kondicionieriai idealiai tinka pastatams, kuriuose nėra balkonų ar prieinamų išorinių sienų. Ši savybė taip pat užtikrina, kad pastato išorinė išvaizda išliks nepakitusi.

Patarimai renkantis monoblokinį oro kondicionierių

Dabar pats metas sužinoti, kaip lengviau išsirinkti tinkamiausią monoblokinį oro kondicionierių.

Vėsinimo pajėgumas

Rinkdamiesi monoblokinį oro kondicionierių atsižvelkite į patalpos, kurią reikia vėsinti, dydį. Vėsinimo pajėgumas matuojamas britiškaisiais šiluminiais vienetais (BTU), o norint efektyviai vėsinti, labai svarbu pasirinkti tinkamą pajėgumą. Pavyzdžiui, 60 kvadratinių metrų patalpai reikėtų bent 4000 BTU įrenginio.

Energijos vartojimo efektyvumas

Ieškokite įrenginių su aukštu energijos vartojimo efektyvumo koeficientu (EER) arba sezoniniu energijos vartojimo efektyvumo koeficientu (SEER). Aukštesni įvertinimai rodo didesnį energijos vartojimo efektyvumą, o tai gali lemti mažesnes eksploatavimo išlaidas ir mažesnį poveikį aplinkai.

Funkcijos ir valdymas

Šiuolaikiniai monoblokiniai oro kondicionieriai turi įvairias funkcijas, pavyzdžiui, nuotolinio valdymo pultą, programuojamus laikmačius ir reguliuojamą ventiliatoriaus greitį. Pagalvokite, kokios funkcijos yra svarbios jūsų patogumui ir komfortui. Be to, išmaniuosius modelius galima valdyti išmaniųjų telefonų programėlėmis, todėl jie siūlo pažangias funkcijas ir paprastą naudojimą.

Triukšmo lygis

Patikrinkite įrenginio triukšmo lygį, matuojamą decibelais (dB). Jei oro kondicionierių planuojate naudoti miegamajame arba biure, rinkitės modelį su mažesniu triukšmo lygiu, kad užtikrintumėte ramią aplinką.

Oro kokybės savybės

Kai kuriuose monoblokiniuose oro kondicionieriuose yra oro valymo funkcijos, pavyzdžiui, HEPA filtrai, aktyviosios anglies filtrai arba jonizatoriai. Šios funkcijos gali pagerinti patalpų oro kokybę pašalindamos dulkes, alergenus ir kvapus, todėl idealiai tinka žmonėms, turintiems alergijų ar kvėpavimo takų problemų.

Kita svarbi informacija

·       Priežiūra: Reguliari techninė priežiūra yra būtina, kad jūsų monoblokinis oro kondicionierius veiktų efektyviai. Išvalykite arba pakeiskite filtrus, kaip rekomenduoja gamintojas, ir pasirūpinkite, kad įrenginio ventiliacijos angose nebūtų kliūčių. Optimalų veikimą taip pat gali padėti palaikyti periodiškai atliekami šios srities specialistų atliekami patikrinimai.

·       Aplinkosaugos aspektai: Daugelyje šiuolaikinių monoblokinių oro kondicionierių naudojami ekologiški šaldymo agentai, darantys mažesnį poveikį aplinkai. Pirkdami įrenginį ieškokite tokių, kuriuose naudojami R32 arba R410A šaldymo agentai, kurie yra ekologiškesni už senesnius šaldymo agentus, pavyzdžiui, R22.

·       Sezoninis naudojimas: Oro kondicionieriai gali veikti ir kaip oro sausintuvai, todėl jie naudingi drėgno klimato zonose. Kai kurie modeliai turi net šildymo funkciją, todėl klimato kontrolę galima vykdyti ištisus metus.

Išsirinkite kokybišką monoblokinį oro kondicionierių

Monoblokiniai oro kondicionieriai yra universalus, efektyvus ir ekonomiškas vėsinimo sprendimas, tinkantis įvairiems poreikiams ir aplinkai. Atsižvelgdami į tokius veiksnius, kaip vėsinimo pajėgumas, energijos vartojimo efektyvumas ir papildomos funkcijos, galite išsirinkti tobulą įrenginį savo erdvei. Tinkamai prižiūrint ir žinant privalumus, monoblokiniai oro kondicionieriai gali ilgus metus užtikrinti patogų ir efektyvų vėsinimą.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią Jūsų svetainės patirtį.
Naudodamiesi mūsų svetaine, sutinkate su slapukais. Sužinokite daugiau