Menu
Prekių krepšelis

Blog'as

20 Mar Šilumos siurblių oras-vanduo universalumas: taikymo sritys, įrengimas ir sistemų konfigūracijos
0 434
Šilumos siurbliai oras-vanduo - tai universalus ir efektyvus šildymo sprendimas, pasižymintis plačiu pritaikymo, įrengimo galimybių ir sistemų konfigūracijų spektru. Šiose novatoriškose šilumos siurbl..
19 Mar Šilumos siurblių oras-oras palyginimas su tradicinėmis šildymo sistemomis
0 175
Šilumos siurbliai oras-oras ir tradicinės šildymo sistemos yra du skirtingi patalpų klimato kontrolės būdai, turintys savų privalumų ir trūkumų. Namų savininkams ir įmonėms, ieškančioms efektyvių ir e..
01 Mar Kaip rekuperatoriai pagerina šildymo ir vėsinimo sistemas
0 179
Nuolat tobulėjančioje šildymo ir vėsinimo technologijų srityje rekuperatoriai tapo pagrindine naujove didinant energijos vartojimo efektyvumą ir optimizuojant šilumos valdymo sistemas. Šie įrenginiai ..
28 Feb Efektyvūs šildymo sprendimai: kaip šilumos siurbliai oras-vanduo keičia mūsų komfortą
0 162
Ieškant tvaresnių ir efektyvesnių šildymo sprendimų, šilumos siurbliai oras-vanduo tapo revoliucine technologija, keičiančia mūsų požiūrį į namų komfortą. Pasitelkdamos natūralią šilumos energiją, esa..
26 Feb Efektyvi klimato kontrolė: šilumos siurblių oras-oras pasitelkimas tvariam gyvenimui
0 239
Siekiant tvaraus gyvenimo ir aplinkos tausojimo, klimato kontrolės technologijų inovacijos vaidina labai svarbų vaidmenį. Tarp šių sprendimų - šilumos siurbliai oras-oras, keičiantys žaidimo taisykles..
19 Feb Sieninių oro kondicionierių dydžio nustatymo ir parinkimo aspektai
0 200
Kai vasarą alina karštis arba tvyro dusinanti drėgmė, patikima oro kondicionavimo sistema tampa labai svarbi norint palaikyti optimalų komfortą patalpose. Kai kalbama apie sieninius oro kondicionieriu..
22 Jan Šilumos siurbliai į aplinką išskiria mažiau anglies dioksido
0 250
Pasauliui susidūrus su didžiule būtinybe mažinti anglies dioksido išmetimą ir kovoti su klimato kaita, suintensyvėjo tvarių ir mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų paieška. Namų ..
19 Jan Šilumos siurblių oras-vanduo elektros energijos sąnaudos
0 307
Augant tvarių ir energiją taupančių šildymo sprendimų poreikiui, šilumos siurbliai oras-vanduo tapo viena iš ekologiškiausių alternatyvų. Šios sistemos naudoja aplinkos oro latentinę šilumą šilumai ti..
09 Jan Kaip apsisaugoti nuo peršalimo, kurį gali sukelti oro kondicionieriai
0 205
Dėl alinančio karščio vis dažniau naudojamasi oro kondicionavimo sistemomis, todėl kyla nerimas: ar ilgesnį laiką būnant kondicionuojamoje aplinkoje galima peršalti? Nors oro kondicionierius pats sava..
08 Jan Kiek elektros sunaudoja kondicionierius?
0 544
Karštais vasaros mėnesiais temperatūrai gerokai pakilus, namuose ir biuruose pasigirsta gerai pažįstamas oro kondicionierių ūžimas. Nors šios vėsinimo sistemos padeda atsikvėpti nuo karščio, daugeliui..
15 Nov Kodėl rekuperatorių filtrai yra tokie svarbūs rekuperatoriaus komponentai
0 220
Rekuperatoriai yra neatsiejami šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų komponentai, skirti šilumai iš išmetamo oro atgauti ir pakartotinai panaudoti. Šiose sistemose filtrai atlieka sva..
14 Nov Kokiais atvejais geriausia rinktis vandens šildytuvą (boilerį)
0 560
Tinkamos vandens šildymo sistemos pasirinkimas jūsų namams yra labai svarbus sprendimas, turintis tiesioginės įtakos jūsų komfortui, energijos vartojimo efektyvumui ir sąskaitoms už komunalines paslau..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 41 (4 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią Jūsų svetainės patirtį.
Naudodamiesi mūsų svetaine, sutinkate su slapukais. Sužinokite daugiau