Menu
Prekių krepšelis

Blog'as

21 Dec Šilumos siurbliai oras-vanduo: 7 privalumai, kurie skatina išbandyti sistemą
0 891
Pastebima, kad vis daugiau žmonių savo namams renkasi tokias mikroklimato kūrimo sistemas, kurios ne tik veikia našiai, tačiau ir nereikalauja žmogaus pastangų jas prižiūrint. Senus, kietojo kuro kati..
19 Dec Šilumos siurbliai oras-oras: svarbiausios charakteristikos renkantis
0 100
Norite, kad jūsų namuose būtų toks mikroklimatas, kuris iki mažiausių smulkmenų patenkintų jūsų poreikius? Tokiu atveju reikia rinktis šilumos siurblius oras-oras, kurie veikia našiai, yra ekologiški,..
16 Dec Šildymo sistemų palyginimas: šilumos siurbliai, dujinis katilas ir kietojo kuro katilas
0 144
Renkantis šilumos sistemas namuose, reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kuo detaliau bus įvertinti visi įrangos parametrai – tuo bus paprasčiau išsirinkti sistemas, kurios labiausiai tiks j..
14 Dec Rekuperacija – būtina kiekvienuose namuose
0 166
Geros kokybės oras gali pagerinti žmogaus gyvenimą. Tai yra faktas. Džiaugtis tyru oru namuose atvėrus langus, deja, sunkiai įmanoma, kadangi dažniausiai taip ne tik išleidžiama šiluma arba vėsuma, pr..
12 Dec Namų vėdinimo galimybės
0 170
Daugelis žmonių klaidingai galvoja, kad namuose reikia vėdinti ne visas patalpas. Dažniausiai minima vonia ir, žinoma, virtuvė bei rūsys. Toks požiūris nėra teisingas. Jeigu norite gyventi patogiai ir..
03 Jul Nestandartinių skardos gaminių gamyba pagal individualius užsakymus
0 4956
UAB „Piresta“ projektuoja, gamina ir montuoja aukštos kokybės nestandartinius skardos gaminius. Pagal individualius užsakymus įmonė gamina įrangą statybos ir maisto pramonei, nestandartinių matmenų or..
03 Jul UAB „Piresta“ pristato inovatyvius „Samsung“ oro kondicionierius
0 3672
„Samsung“ oro kondicionierių su„Wind-Free™“ technologija privalumaiAtsisveikinkite su šalto vėjo gūsiais. „Wind-Free™“ technologija dirba taip gerai, kad jos, ko gero, net nepastebėsite. Vos pasiekus ..
03 Jul Oro kondicionieriai – tai šiuolaikiškas, ekonomiškas būdas vėsinti, šildyti patalpas bei palaikyti drėgnumą
0 1564
Oro kondicionieriai – tai šiuolaikiškas, ekonomiškas ir vis populiarėjantis būdas vėsinti, šildyti patalpas bei palaikyti drėgnumą. Šie įrenginiai pasižymi paprastu veikimo principu – į lauko patalpą ..
03 Jul UAB „Piresta“ pristato efektyvius rekuperatorius, kurie aprūpina namus oru ir apsaugo patalpas nuo drėgmės atsiradimo.
0 3166
Rekuperatoriai gali išspręsti dažnai senesnės statybos namuose esančią problemą – sienų ir lubų kampuose atsirandantį pelėsį, kuris ne tik išskiria toksines medžiagas, bet ir gali ardyti namo mūrą. Ši..
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią Jūsų svetainės patirtį.
Naudodamiesi mūsų svetaine, sutinkate su slapukais. Sužinokite daugiau