Menu
Prekių krepšelis

Blog'as

07 Apr Šilumos siurbliai oras-oras ir oras-vanduo: viskas, ką turite žinoti
0 441
Šilumos siurbliai yra energiją taupantis būdas šildyti ir vėsinti namus, naudojant natūralią oro ar žemės šilumą, siekiant užtikrinti jūsų komfortą. Pastaraisiais metais šie prietaisai vis labiau popu..
29 Mar Kokybiškas patalpų oras: privalumai ir patarimai, kaip pagerinti oro kokybę
0 118
Patalpų oro kokybė - tai oro kokybė pastato arba namo viduje. Gera oro kokybė yra svarbi mūsų sveikatai ir gerovei, nes prasta oro kokybė gali sukelti įvairias sveikatos problemas, kaip antai kvėpavim..
24 Mar Kaip pasirinkti oro kondicionierių: tipai, privalumai ir oro kondicionieriai internetu
0 236
Oro kondicionierius – tai prietaisas, skirtas tam tikros patalpos ar erdvės temperatūrai, drėgmei ir vėdinimui reguliuoti. Jis veikia pašalindamas iš oro šilumą ir drėgmę bei pakeisdamas juos vėsesniu..
28 Feb Oro šaltinio šilumos siurbliai ir didžiuliai jų privalumai
0 898
Per pastaruosius kelerius metus Lietuvoje ypatingai išpopuliarėjo šilumos siurbliai, kuriais vartotojai ėmė sparčiai keisti iki tol populiariais buvusius iškastinį kurą naudojančius ir dideliu taršos ..
23 Feb Svarbios priežastys, kodėl jūsų namams būtinas oro kondicionierius
0 252
Greičiausiai jau pastebėjote, kad pastaruoju metu kone kiekvieną vasarą žiniasklaidoje vis dažniau pasirodo straipsniai, skelbiantys apie naujus „karščio rekordus“. Ir nors Lietuvoje aukščiausia tempe..
21 Dec Šilumos siurbliai oras-vanduo: 7 privalumai, kurie skatina išbandyti sistemą
0 1633
Pastebima, kad vis daugiau žmonių savo namams renkasi tokias mikroklimato kūrimo sistemas, kurios ne tik veikia našiai, tačiau ir nereikalauja žmogaus pastangų jas prižiūrint. Senus, kietojo kuro kati..
19 Dec Šilumos siurbliai oras-oras: svarbiausios charakteristikos renkantis
0 273
Norite, kad jūsų namuose būtų toks mikroklimatas, kuris iki mažiausių smulkmenų patenkintų jūsų poreikius? Tokiu atveju reikia rinktis šilumos siurblius oras-oras, kurie veikia našiai, yra ekologiški,..
16 Dec Šildymo sistemų palyginimas: šilumos siurbliai, dujinis katilas ir kietojo kuro katilas
0 280
Renkantis šilumos sistemas namuose, reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kuo detaliau bus įvertinti visi įrangos parametrai – tuo bus paprasčiau išsirinkti sistemas, kurios labiausiai tiks j..
14 Dec Rekuperacija – būtina kiekvienuose namuose
0 334
Geros kokybės oras gali pagerinti žmogaus gyvenimą. Tai yra faktas. Džiaugtis tyru oru namuose atvėrus langus, deja, sunkiai įmanoma, kadangi dažniausiai taip ne tik išleidžiama šiluma arba vėsuma, pr..
12 Dec Namų vėdinimo galimybės
0 313
Daugelis žmonių klaidingai galvoja, kad namuose reikia vėdinti ne visas patalpas. Dažniausiai minima vonia ir, žinoma, virtuvė bei rūsys. Toks požiūris nėra teisingas. Jeigu norite gyventi patogiai ir..
03 Jul Nestandartinių skardos gaminių gamyba pagal individualius užsakymus
0 5041
UAB „Piresta“ projektuoja, gamina ir montuoja aukštos kokybės nestandartinius skardos gaminius. Pagal individualius užsakymus įmonė gamina įrangą statybos ir maisto pramonei, nestandartinių matmenų or..
03 Jul UAB „Piresta“ pristato inovatyvius „Samsung“ oro kondicionierius
0 3743
„Samsung“ oro kondicionierių su„Wind-Free™“ technologija privalumaiAtsisveikinkite su šalto vėjo gūsiais. „Wind-Free™“ technologija dirba taip gerai, kad jos, ko gero, net nepastebėsite. Vos pasiekus ..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (2 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią Jūsų svetainės patirtį.
Naudodamiesi mūsų svetaine, sutinkate su slapukais. Sužinokite daugiau