Menu
Prekių krepšelis

Blog'as

15 Nov Kodėl rekuperatorių filtrai yra tokie svarbūs rekuperatoriaus komponentai
0 29
Rekuperatoriai yra neatsiejami šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų komponentai, skirti šilumai iš išmetamo oro atgauti ir pakartotinai panaudoti. Šiose sistemose filtrai atlieka sva..
14 Nov Kokiais atvejais geriausia rinktis vandens šildytuvą (boilerį)
0 28
Tinkamos vandens šildymo sistemos pasirinkimas jūsų namams yra labai svarbus sprendimas, turintis tiesioginės įtakos jūsų komfortui, energijos vartojimo efektyvumui ir sąskaitoms už komunalines paslau..
08 Nov Kodėl verta įsirengti šilumos siurblį oras-oras
0 42
Pasauliui ieškant efektyvesnių ir ekologiškesnių šildymo ir vėsinimo sprendimų, šilumos siurbliai oras-oras išpopuliarėjo dėl savo gebėjimo efektyviai tiek šildyti, tiek ir vėsinti. Šios modernios sis..
08 Nov Tinkamo oro kondicionieriaus pasirinkimas
0 34
Kylant oro temperatūrai ir artėjant vasarai vis svarbiau pasirinkti tinkamą oro kondicionierių savo namams. Rinkoje yra daugybė modelių, todėl labai svarbu priimti apgalvotą sprendimą, atitinkantį jūs..
27 Oct Ar verta investuoti į rekuperatorių ir koks yra jo atsiperkamumas
0 33
Didėjant vartotojų sąmoningumui aplinkosaugos atžvilgiu ir augant energijos kainoms, būstų savininkai nuolat ieško būdų, kaip paversti savo namus energetiškai efektyvesniais ir tvaresniais. Vienas iš ..
27 Oct Ar verta investuoti į oro kondicionierių
0 39
Karštais vasaros mėnesiais vis aktualesniu tampa klausimas, ar verta investuoti į oro kondicionierių savo namams. Oro kondicionieriai suteikia komforto ir padeda apsisaugoti nuo karščio, tačiau ne ką ..
24 Oct Kaip išsirinkti sieninį oro kondicionierių
0 54
Kai reikia užtikrinti, kad namuose būtų vėsu ir jauku karštais vasaros mėnesiais, arba reguliuoti bet kurios patalpos temperatūrą, sieninis oro kondicionierius yra puikus pasirinkimas. Šie įrenginiai ..
24 Oct Šilumos siurbliai oras-vanduo: techninės priežiūros pagrindai
0 44
Šilumos siurbliai oras-vanduo išpopuliarėjo kaip energiją taupantys ir ekologiški šildymo ir vėsinimo sprendimai, tinkami tiek namams, tiek ir komercinėms patalpoms. Šios sistemos naudoja lauko orą ka..
28 Sep Rekuperatorių privalumai prieš kitas patalpų oro vėdinimo sistemas
0 103
Patalpų oro kokybė yra labai svarbus veiksnys, padedantis išlaikyti sveiką ir patogią gyvenamąją aplinką. Kad tai pasiektų, daugelis namų savininkų ir įmonių investuoja į vėdinimo sistemas, kad užtikr..
26 Sep Rekuperatorių filtrų priežiūros svarba: kada, kodėl ir kas turėtų juos keisti?
0 67
Šiomis dienomis patalpų oro kokybė tapo svarbiausiu tiek namų savininkų, tiek ir verslo subjektu rūpesčiu. Vienas iš svarbiausių švaraus ir sveiko patalpų oro palaikymo komponentų yra rekuperatoriaus ..
20 Sep Kodėl savo namams verta rinktis vandens šildytuvą (boilerį)
0 82
Kai reikia užtikrinti komfortą ir patogumą namuose, vienas prietaisas atlieka labai svarbų vaidmenį, kuris dažnai lieka nepastebėtas: tai vandens šildytuvas (boileris). Nors jis galbūt nėra toks patra..
18 Sep Kaip pasirinkti tinkamą šilumos siurblio oras-vanduo modelį
0 73
Šilumos siurbliai oras-vanduo yra ekologiškas ir efektyvus būdas šildyti namus ir tiekti karštą vandenį. Jie veikia išgaudami šilumą iš lauko oro ir perduodami ją į jūsų namų šildymo sistemą. Norint u..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 31 (3 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią Jūsų svetainės patirtį.
Naudodamiesi mūsų svetaine, sutinkate su slapukais. Sužinokite daugiau