Menu
Prekių krepšelis

Oro kondicionavimas

26 Feb Efektyvi klimato kontrolė: šilumos siurblių oras-oras pasitelkimas tvariam gyvenimui
0 305
Siekiant tvaraus gyvenimo ir aplinkos tausojimo, klimato kontrolės technologijų inovacijos vaidina labai svarbų vaidmenį. Tarp šių sprendimų - šilumos siurbliai oras-oras, keičiantys žaidimo taisykles..
19 Feb Sieninių oro kondicionierių dydžio nustatymo ir parinkimo aspektai
0 319
Kai vasarą alina karštis arba tvyro dusinanti drėgmė, patikima oro kondicionavimo sistema tampa labai svarbi norint palaikyti optimalų komfortą patalpose. Kai kalbama apie sieninius oro kondicionieriu..
09 Jan Kaip apsisaugoti nuo peršalimo, kurį gali sukelti oro kondicionieriai
0 382
Dėl alinančio karščio vis dažniau naudojamasi oro kondicionavimo sistemomis, todėl kyla nerimas: ar ilgesnį laiką būnant kondicionuojamoje aplinkoje galima peršalti? Nors oro kondicionierius pats sava..
08 Jan Kiek elektros sunaudoja kondicionierius?
0 1303
Karštais vasaros mėnesiais temperatūrai gerokai pakilus, namuose ir biuruose pasigirsta gerai pažįstamas oro kondicionierių ūžimas. Nors šios vėsinimo sistemos padeda atsikvėpti nuo karščio, daugeliui..
08 Nov Kodėl verta įsirengti šilumos siurblį oras-oras
0 233
Pasauliui ieškant efektyvesnių ir ekologiškesnių šildymo ir vėsinimo sprendimų, šilumos siurbliai oras-oras išpopuliarėjo dėl savo gebėjimo efektyviai tiek šildyti, tiek ir vėsinti. Šios modernios sis..
08 Nov Tinkamo oro kondicionieriaus pasirinkimas
0 249
Kylant oro temperatūrai ir artėjant vasarai vis svarbiau pasirinkti tinkamą oro kondicionierių savo namams. Rinkoje yra daugybė modelių, todėl labai svarbu priimti apgalvotą sprendimą, atitinkantį jūs..
27 Oct Ar verta investuoti į oro kondicionierių
0 199
Karštais vasaros mėnesiais vis aktualesniu tampa klausimas, ar verta investuoti į oro kondicionierių savo namams. Oro kondicionieriai suteikia komforto ir padeda apsisaugoti nuo karščio, tačiau ne ką ..
24 Oct Kaip išsirinkti sieninį oro kondicionierių
0 351
Kai reikia užtikrinti, kad namuose būtų vėsu ir jauku karštais vasaros mėnesiais, arba reguliuoti bet kurios patalpos temperatūrą, sieninis oro kondicionierius yra puikus pasirinkimas. Šie įrenginiai ..
08 Sep Šilumos siurbliai oras-oras ir oras-vanduo – kurį pasirinkti?
0 382
Kai kalbama apie efektyvius ir ekologiškus šildymo ir vėsinimo sprendimus, šilumos siurbliai jau kurį laiką yra labai populiarūs pasirinkimai. Tačiau renkantis šilumos siurblio sistemą, vienas iš pagr..
28 Aug Sieninių oro kondicionierių privalumai: efektyvumo ir patogumo derinys
0 180
Atėjus vasaros karščiams, reikia ieškoti efektyvių ir veiksmingų vėsinimo sprendimų. Iš daugybės galimų variantų sieniniai oro kondicionieriai tapo populiariu pasirinkimu tiek gyvenamosiose, tiek kome..
07 Apr Šilumos siurbliai oras-oras ir oras-vanduo: viskas, ką turite žinoti
0 3890
Šilumos siurbliai yra energiją taupantis būdas šildyti ir vėsinti namus, naudojant natūralią oro ar žemės šilumą, siekiant užtikrinti jūsų komfortą. Pastaraisiais metais šie prietaisai vis labiau popu..
24 Mar Kaip pasirinkti oro kondicionierių: tipai, privalumai ir oro kondicionieriai internetu
0 617
Oro kondicionierius – tai prietaisas, skirtas tam tikros patalpos ar erdvės temperatūrai, drėgmei ir vėdinimui reguliuoti. Jis veikia pašalindamas iš oro šilumą ir drėgmę bei pakeisdamas juos vėsesniu..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią Jūsų svetainės patirtį.
Naudodamiesi mūsų svetaine, sutinkate su slapukais. Sužinokite daugiau