Menu
Prekių krepšelis

Blog'as - silumos siurbliai oras vanduo

20 Mar Šilumos siurblių oras-vanduo universalumas: taikymo sritys, įrengimas ir sistemų konfigūracijos
0 1248
Šilumos siurbliai oras-vanduo - tai universalus ir efektyvus šildymo sprendimas, pasižymintis plačiu pritaikymo, įrengimo galimybių ir sistemų konfigūracijų spektru. Šiose novatoriškose šilumos siurbl..
28 Feb Efektyvūs šildymo sprendimai: kaip šilumos siurbliai oras-vanduo keičia mūsų komfortą
0 229
Ieškant tvaresnių ir efektyvesnių šildymo sprendimų, šilumos siurbliai oras-vanduo tapo revoliucine technologija, keičiančia mūsų požiūrį į namų komfortą. Pasitelkdamos natūralią šilumos energiją, esa..
22 Jan Šilumos siurbliai į aplinką išskiria mažiau anglies dioksido
0 342
Pasauliui susidūrus su didžiule būtinybe mažinti anglies dioksido išmetimą ir kovoti su klimato kaita, suintensyvėjo tvarių ir mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų paieška. Namų ..
19 Jan Šilumos siurblių oras-vanduo elektros energijos sąnaudos
0 469
Augant tvarių ir energiją taupančių šildymo sprendimų poreikiui, šilumos siurbliai oras-vanduo tapo viena iš ekologiškiausių alternatyvų. Šios sistemos naudoja aplinkos oro latentinę šilumą šilumai ti..
24 Oct Šilumos siurbliai oras-vanduo: techninės priežiūros pagrindai
0 368
Šilumos siurbliai oras-vanduo išpopuliarėjo kaip energiją taupantys ir ekologiški šildymo ir vėsinimo sprendimai, tinkami tiek namams, tiek ir komercinėms patalpoms. Šios sistemos naudoja lauko orą ka..
18 Sep Kaip pasirinkti tinkamą šilumos siurblio oras-vanduo modelį
0 206
Šilumos siurbliai oras-vanduo yra ekologiškas ir efektyvus būdas šildyti namus ir tiekti karštą vandenį. Jie veikia išgaudami šilumą iš lauko oro ir perduodami ją į jūsų namų šildymo sistemą. Norint u..
08 Sep Šilumos siurbliai oras-oras ir oras-vanduo – kurį pasirinkti?
0 382
Kai kalbama apie efektyvius ir ekologiškus šildymo ir vėsinimo sprendimus, šilumos siurbliai jau kurį laiką yra labai populiarūs pasirinkimai. Tačiau renkantis šilumos siurblio sistemą, vienas iš pagr..
16 Dec Šildymo sistemų palyginimas: šilumos siurbliai, dujinis katilas ir kietojo kuro katilas
0 666
Renkantis šilumos sistemas namuose, reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Kuo detaliau bus įvertinti visi įrangos parametrai – tuo bus paprasčiau išsirinkti sistemas, kurios labiausiai tiks j..
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią Jūsų svetainės patirtį.
Naudodamiesi mūsų svetaine, sutinkate su slapukais. Sužinokite daugiau