Oro kondicionieriai – tai šiuolaikiškas, ekonomiškas ir vis populiarėjantis būdas vėsinti, šildyti patalpas bei palaikyti drėgnumą. Šie įrenginiai pasižymi paprastu veikimo principu – į lauko patalpą patenkantis šiltas oras yra sušaldomas, o jo šilumą perduodama į lauką išleidžiamam orui. Įmonės „Piresta“ specialistai padės išsirinkti ir įrengti geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius oro kondicionierius.


„Piresta“ savo asortimente turi aukščiausius reikalavimus atitinkančius patikimus oro kondicionierius, kurie leidžia mėgautis sveiku ir švariu oru be jokio triukšmo ar skersvėjų. Šie įrenginiai dėl savo praktiškumo yra populiarūs tiek tarp verslo įmonių, tiek privačių asmenų ar namų ūkių.


"Piresta“ savo klientams teikia kondicionierių, šilumos siurblių, vėdinimo sistemų montavimo paslaugas. Taip pat visiems įrenginiams atliekamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.


Įmonė „Piresta“ bendradarbiauja su keletu patikimų gamintojų, todėl savo klientams gali pasiūlyti optimaliausią kondicionierių.


„Priresta“ tikslas – užtikrinti oro vėdinimo – kondicionavimo sistemų visapusišką funkcionalumą ir efektyvų darbą tiek garantiniu, tiek ir pogarantiniu laikotarpiu.